Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Nomadic Republic'den yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Nomadic Republic müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar ve siparişlerinizi ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verir.

Kargonuzun durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sitemizde "Hesabım" bölümü altındaki "Siparişlerim" sekmesi altından ulaşabilirsiniz. Siparişinizi ve adres kısmını lütfen eksiksiz doldurunuz. Adresinizin yetersiz olması durumunda kargo teslimat sürecinde zorlanacak ve satın almış olduğunuz ürünün elinize ulaşması gecikecektir.

Nomadic Republic'den vermiş olduğunuz siparişler sadece siparişi veren kişiye ve verilen adrese gönderilir.

Hiç bir şart altında kargo şubesinden teslimat yapılmaz. Sipariş etmiş olduğunuz ürünü teslim alırken lütfen paketi kargo görevlisinin önünde açınız.

Ürününüzde kargodayken oluşmuş herhangi bir hasar ya da problem olduğunu tespit ederseniz lütfen tutanak tutturunuz ve ürünü tekrar tarafımıza yollayınız. Ekibimiz ürünü kontrol edecek ve eğer stoklarımızda mevcut ise yenisini hemen tarafınıza gönderecektir. Aksi takdirde kredi kartınıza ücret iadeniz gerçekleşecektir.