KARGO VE İADE KOŞULLARI

Nomadic Republic'den yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Nomadic Republic müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar ve siparişlerinizi ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya verir (Cuma günü verilen siparişler, Pazartesi kargoya verilir). Kargonuzun durumu ile ilgili ayrıntılı bilgiye sitemizde "Hesabım" bölümü altındaki "Siparişlerim" sekmesi altından veya "Kargom Nerede" bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

Nomadic Republic'den aldığınız her ürünü memnun kalmamanız durumunda tüketici kanununa göre 'cayma hakkı' çerçevesinde 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz tutar kargo ücreti düşülerek kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yansıyacaktır. Almış olduğunuz ürünü ile geri yollamanız gerekmektedir. Ürün iadesinin kabul edilebilmesi için ilgili birimimiz ürünü inceleyecek ve tekrar satılabilir halde olması şartı ile ürünün iadesine onay verdiği takdirde ürün iadesi yapılacaktır. Ancak kampanya dönemlerinde alınan ürünlerde iade hakkı sınırlıdır. İade hakkı detayları için kampanyanın koşulları geçerlidir.

İade yapmak istediğinizde takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

1. info@nomadicrepublic.com.tr adresine "ürün iadesi" başlığı ile mail atarak veya 0850 840 9015 no'lu çağrı merkezimizden müşteri hizmetlerini arayarak iade yapmak istediğinizi bize bildiriniz.
2. Ürünü faturasıyla birlikte 'ya veriniz.
3. Ürün hasarsız, orijinalliği ve tekrar satılabilirliği bozulmamış şekilde bize ulaştıktan sonra ücret iadeniz gerçekleştirilecektir.
4. Ücretin kartınıza artı bakiye olarak yansıması seçmiş olduğunuz taksit adetine göre gerçekleşir.